#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60 / 100
#722Jan Cockx“Scheldezicht vanuit Burcht”. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut par Burcht”. Huile sur planche. Signée.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#701Een concentrische bal van gesculpteerd ivoor met een decor van draken.
#923SteinVijf bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met een wapenschild, gemerkt Rastal (H. 22,5 cm). Eén “100 Jahre Dortmunder Union-Bier, gemerkt Rastal (H. 22 cm). Eén “Jahreskrug 2007”, gemerkt Deutsche Post Collection (H. 26 cm). Eén “Krombacher 1997” met op het deksel: “Eine Perle der Natur” (H. 25 cm). Eén “Souvenir de Strasbourg” (H. 21,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#1003SteinDrie bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een kapel en één met “Burgruine Niesten”, beide onderaan gemerkt Schedel, Bavaria. Eén met een bierkar.
#696Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#877SteinVier bierpullen met tinnen deksels. De eerste van blauw, grijs en sepia steengoed met afbeelding van een koning. Westerwald. De tweede ter herdenking van Wagner (1983), gemerkt MR voor Marzy & Remy. De derde met afbeelding van drinkers en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (vanaf 1954). De vierde in de vorm van een drinker, gemerkt DRGM voor Diesinger (1901-1904) (schilfer aan de bovenrand en haarscheur tot halverwege de buik.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27 à 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een slaapkamer van wortelfineer, bestaande uit een driedeursgarderobe, een kaptafel met spiegel, een kapstok, twee stoelen, een voetbankje, twee nachtkastjes en een bed met een impressionnant schilderij in het hoofdeinde met een voorstelling van engelen, gesigneerd ‘Herman Deckers’ en gedateerd 1928.
Chambre à coucher en placage de ronce comprenant une garde-robe à trois portes, une coiffeuse au miroir, un porte manteau, deux chaises, un repose-pied, deux table de chevet et un lit double avec un tableau impressionnant surmontant le chevet et représentant des anges, signé Herman Deckers et daté 1928.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200