Similar lots by type
-
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#335
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100/180 -
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60/80 -
#630
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 100/120 -
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150/180 -
#111
Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180/220 -
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200/240 -
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50/70 -
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#311
Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#385
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40/60 -
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#606Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#639
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200/240 -
#113
Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140/180 -
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150/200 -
#295
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 172 x 249 cmEstimate: € 100/120 -
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60/80 -
#598Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280
Other lots in this auction
-
#70
Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250/350 -
#263
Vier diverse schotels van Weens porselein. Met klassieke en bijbelse voorstellingen. Achteraan gemerkt.
Quatre plats différents en porcelaine de Vienne. Représentations Bibliques et classiques. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#110
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 1700/1900 -
#497
Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#319Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 40 x 49,5 cmEstimate: € 30/50 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 750/950 -
#526
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#151Herdi
“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/200 -
#431
Een cocktailset van gesatineerd en verguld bruin glas, bestaane uit een shaker en zes glaasjes. Tsjechoslowakije.
Un ensemble de cocktail en verre brun doré, comprenant un shaker et six petits verres. Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#721
Een klein bronzen Madonna met kind.
Une Vièrge à l'Enfant en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#315
Een vrouwenbuste van wit composiet, naar de Griekse oudheid.
Buste de femme en composite blanche d’après l’ancienne Grèce.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/70