#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50 / 70
#719Een lot van twee etsen naar Teniers.
#846Een schildersezel van gesculpteerd eikenhout in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
Chevalet en bois sculpté de style Louis XV, le dessus décoré d’une rocaille.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#637DelvauxEen grote gedragen zwart lederen handtas.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#459Een paar interieurscènes. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de scènes d’intérieur. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#634Franc Ertinger“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
#260Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#988Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#654Jacques HervensPeriod: 1890 - 1928“Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#914Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#289E. De Pooter“Herder met schapen” Twee schilderijtjes. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
“Berger et moutons”. Deux peintures en huile sur panneau. Signés. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 26 cmEstimate: € 100 / 150