Similar lots by type
-
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 429 x 295 cmEstimate: € 220/240 -
#736
Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 147 cmEstimate: € 100/120 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50/80 -
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80/100 -
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50/70 -
#668
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100/120 -
#706
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240 -
#1102Bachtiar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180/220 -
#116
Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120/200 -
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1126Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#276Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100/150 -
#777
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 198 cmEstimate: € 200/300 -
#778
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#539
“Stilleven met bloemen” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Mogelijk Arpenk.
“Nature morte aux fleurs”. Technique mixte. Porte une signature. Possiblement Arpenk.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 320/380 -
#490Colombia Galeria Cano
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in het Goudmuseum van Bogota.
Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct, ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#460Argentine Mapuche
Zeven verschillende ponchospelden van de indianen.
Sept épingles de poncho différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#326
Een kleine tombeaucommode in Italiaanse marqueterie. Lodewijk XV-stijl.
Petite commode tombeau en marqueterie italienne. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#219
“Heilige met kruisbeeld”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXde eeuw.
“Sainte au crucifix”. Huile sur toile. Sans signature. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#268Jacob Petit
Een flesje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een bloemenmand. Gemerkt. Parijs, omstreeks 1790.
Flacon en porcelaine polychrome en forme d’un garçon tenant une corbeille de fleurs. Marque. Paris, vers 1790.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#426
Een canapé in Lodewijk XVI-stijl met gevlochten rug en zit.
Canapé de style Louis XVI aux dossier et siège cannés.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#1001Stein
Twee bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De éne met een wasvrouw en haar dochter (H. 24 cm), de andere met een paardensmid (H. 25 cm). Beide onderaan gemerkt ZB, voor Zöller & Born.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#154R Beker
“Hoeve aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 46 x 33 cm.Estimate: € 60/100 -
#935
Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60