#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80 / 100
#1044Een mahoniehouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.
Demi alliance en or blanc 14 ct sertie de brillants de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 240 / 300 -
#156Een eikenhouten Amerikaans rolbureau. Eerste helft XXe eeuw.
Bureau américain à rouleau en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#49Verhoeven“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#876Een armstoel van gesculpteerd notenhout met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
Collier et boucles d’oreilles assorties en argent sertis de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 6,50 ct. Nous ajoutons une chaîne en argent sertie de lapis lazuli.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#519Adolf Triest“Het hanengevecht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260 / 300 -
#261“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
“Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.No longer availableEstimate: € 50 / 80