Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Heriz

Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
Dim. 375 x 300 cm
SKU: 1312160286.
Category: Tapijt.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #286
Estimate: € 200 / 300

  • #516

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    Estimate: € 120 / 200
  • #778

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 240 x 163 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #977

    Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.

    Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.
    Estimate: € 50 / 80
  • #1068

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 340 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1088
    Esparta

    Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    Dim. 429 x 295 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #737

    Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.

    Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.
    Dim. 191 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #777

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 295 x 198 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #686

    Dim. 198 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.

    Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.
    Dim. 310 x 203 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276
    Kirman

    Dim. 408 x 307 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #746

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Dim. 516 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.
    Dim. 241 x 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668

    Dim. 281 x 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1126
    Shiraz

    Dim. 250 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #787

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 170 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #666

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Nouée main.
    Dim. 200 x 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1105

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Estimate: € 100 / 120
  • #706

    Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.
    Dim. 222 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1102
    Bachtiar

    Dim. 312 x 165 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #496
    Hamadan

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    Dim. 265 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1101

    Dim. 286 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 100

  • #1044

    Een mahoniehouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.

    Table à ouvrage en acajou avec un abattant et un tiroir.
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #270

    Een 14 karaats wit gouden halve trouwring bezet met briljanten van ± 0,20 ct.

    Demi alliance en or blanc 14 ct sertie de brillants de ± 0,20 ct.
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 240 / 300
  • #156

    Bureau américain à rouleau en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    Estimate: € 150 / 200
  • #49
    Verhoeven

    “Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Rue de village”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 58 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245
    Cartier

    Een roestvrij stalen herenhorloge in originele doos en met certificaat.

    Montre homme en acier inoxydable dans la boîte d’origine et avec certificat.
    Estimate: € 800 / 1200
  • #876

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout met lederen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté recouvert de cuir.
    Estimate: € 80 / 100
  • #745

    Collier et boucles d’oreilles assorties en argent sertis de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 6,50 ct. Nous ajoutons une chaîne en argent sertie de lapis lazuli.
    Estimate: € 150 / 200
  • #519
    Adolf Triest

    “Het hanengevecht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.

    “Combat de coqs”. Huile sur carton. Signé.
    Dim. 48 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    Een sauskom van 800‰ zilver.

    Saucière en argent 800‰.
    Dim. 629,85 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #797
    Val St. Lambert

    Een lot van twaalf rode en groene wijnglazen van geslepen kristal.

    Lot de douze verres à vins rouges et verts en cristal taillé.
    Estimate: € 120 / 180
  • #261

    “Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.

    “Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.
    Estimate: € 50 / 80

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00