#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100 / 150
#642Leo JordaensPeriod: 1944 - 200“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 25 / 50 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
Deux colliers sertis de pièces de monnaie et de perles de corail rouge, un avec une croix copte, serti de grandes perles de résine e.a.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#431Een lot van negentig stalen van Armani en Versace.
#1069Een paar notenhouten stoelen met stoffen bekleding.
#889“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#693Een paar bordjes van Imariporselein. Eéntje met schilfer aan de rand. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. Un éclat au bord. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#976Een notenhouten Récamierbank in Louis-Philippestijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60 / 100