#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600
#410Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 800 / 900 -
#633Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Klaprozen in koperen kan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#549Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
#670Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 200 / 300 -
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80