Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 30 September Dag 1 #1-300
    • 1 Oktober Dag 2 #300-600
    • Online Only Varia 29 September 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 202 x 132 cm
SKU: 3101230531.
Category: Tapijt.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #546
    Saga de Serge Lesage

    Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.

    Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #446
    Kelim

    Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.

    Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. ca 25 m x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #483

    Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.

    Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 92 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine, noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #533

    Een Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine.
    No longer available
    Dim. 340 x 250 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #517
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.

    Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 4000 / 8000
  • #552

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #492

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.

    "Fleur nature morte". Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 45 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #45

    Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 130 / 60
  • #442
    I. Van Hove

    “Tafereel woonkamer”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Scène de salon", aquarelle sur papier, signée et datée 1951.
    No longer available
    Dim. 44x34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #338

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

    Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.

    Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.

    Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.
    No longer available
    Dim. h 41,5 x b 13 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #314

    Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.

    Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302

    6 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelands taferelen.

    6 gravures en couleurs, encadrées, XVIIIe siècle, diverses scènes urbaines et rurales.
    No longer available
    Dim. h32cm x b42cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #158
    Victor Paillard & Romain, Paris

    Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #401

    Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #459

    “Scène met Krishna en vee.” Tangka op doek.

    "Scène avec Krishna et du bétail." Tangka sur toile.
    No longer available
    Dim. 52 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More