#533
Een Oosters wollen tapijt.
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#517Goum
#536
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
#446Kelim
#483
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#552
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40 / 60
#415
Bronzen wierookpotje, Indisch.
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
#321Val Saint Lambert
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
#238
Een blauw en wit Delfts aardewerken schotel.
#4Jan Toorop
"Tête de Dante". Lithographie. Signée et datée à l'intérieur de la planche 1914.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71
Paire de lampes en albâtre à décor de rosaces en laiton et éclairage encastré.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579Atelier Wolvecamp
#232
Un miroir en chêne de style Renaissance. Décoré de colonnes torses et de têtes de lion au sommet.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 100 / 120 -
Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.
Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.No longer availableDim. 210 x 123 x 57,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#433
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100 / 120