#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#483
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
#533
Een Oosters wollen tapijt.
#517Goum
#536
#552
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40/60 -
#446Kelim
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#327Römische Glashütte, Linz
#1
Beeldje “Paradijsvogel” van veelkleurig porselein, gemarkeerd “Germany”.
#85
#139Romain Steppe
“La Côte Flamande.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"La Côte Flamande." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#88
Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
#113
Bronzen beeldje “Pierrot” op rond onyx schaaltje.
#55
Een 14 karaats wit en geelgouden armband bezet met fantasiestenen.
#528
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
#679
#503
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#419
“Fornells - Menorca.” Olieverf op paneel.
"Fornells-Minorque." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. h19 x b26cmEstimate: € 35/50