Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
Dim. 114 x 71 cm
SKU: 0202160486.
Category: Tapijt.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #716
    Afghan

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #216
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #326

    Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.

    Carpette Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 187 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405

    Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 131 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #69

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.

    Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #736

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 227 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #746
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 214 x 157 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46
    Kashgai

    Klein wollen karpet. Handgeknoopt.

    Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #819
    Bakoe, Azerbaijan

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Tapis en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 132 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 315 x 214 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #844
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #809

    Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.

    Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. B 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #56
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 154 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #536
    Hassein Ahad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 215 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #236
    Bakhtiar Saman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 261 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #86

    Een handgeknoopte Hamadanloper.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 417 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 322 x 230 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 352 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #814

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 269 x 167 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #189
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #122

    Een notenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl.

    Table d’appoint en noyer de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een antiek handgeknoopt Meshedtapijt. Slijtage.

    Tapis Meched ancien en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 190 x 143 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #49
    Marthe Baudez

    “Stilleven met haring en oesters”. Olieverf op doek. Omstreeks 1930.

    “Nature morte aux hareng et huîtres”. Huile sur toile. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Richly

    “Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.

    “Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Zes diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: drie kleinere: 86-576, “Mao bij soldaten”. 86-601, “Schrijfles”. 86-764, “Landschap”. Iets groter: 86-763, “Ruiters”. 8172-208, “Landschap”. Langwerpig: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.

    Six affiches propagandistes chinoise des années 70: trois plus petites: 86-576, “Mao chez des soldats”. 86-601, “Leçon d’écriture”. 86-764, “Paysage”. Plus grandes: 86-763, “Cavaliers”. 8172-208, “Paysage”. Allongée: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #184
    Van Houtte

    “Boer met koeien bij de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysan et ses vaches à l’abreuvoir”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #478

    Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.

    Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #272

    Een lage mahoniehouten fauteuil in Louis-Philippestijl, bekleed met gecapitonneerd leder.

    Fauteuil bas en acajou de style Louis-Philippe recouvert de cuir capitonné. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Een pennenkoker met deksel en een set van vier stapelbare asbakken van albast met koperen monturen en bovenaan getooid met een steigerend ezeltje. Medio XXe eeuw.

    Pot à pinceaux cylindrique couvert et une suite de quatre cendriers en albâtre aux montures en cuivre, surmontée d’un âne caracolant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #132

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #560
    Kenize panouge

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #399

    Lot varia met o.a. een roodkoperen waterketel, drie houten speculaasvormen en twee glasraampjes.

    Lot varié contenant e.a. une bouilloire en cuivre rouge, trois moules à spéculoos en bois et deux petits vitraux.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More