#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#450Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#670Een wollen Oosters tapijt.
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#745Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120 / 180
#146KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#716Een secretaire van deels zwartgepatineerd en gefineerd hout in Napoleon III-stijl met een schuifblad, bekleed met kalfsleder boven een lade en een opzet met twee paneeldeuren boven vier laden en een pigeonnier.
Secrétaire Napoléon III à deux corps en bois de placage partiellement noirci. Ecritoir en vachette en dessus d’un tiroir. Le haut à deux portes peines au dessus de quatre tiroirs et une cage.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 200 / 240 -
#749Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, bovenaan versierd met twee leeuwenkoppen. XIXe eeuw. We voegen er een mahoniehouten voetbankje aan toe.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance, le haut décoré de têtes de lion. XIXe siècle. Nous ajoutons un repose-pied en acajou.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 150 / 200 -
#278Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Onderaan gemerkt. Model D1049.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs. Epoque art déco. Marque sous la base. Modèle D1049.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Trussardi, Joop, Boss, GuerlainVier grote parfum display drie van glas en één plastiek.
#562Een serie van tien landelijke eikenhouten stoeltjes met rieten zitten, ruggen met latwerk met diverse versiering. XIXde eeuw.
#711“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300