Similar lots by type
-
#555Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50 / 60 -
#575Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.No longer availableDim. 183 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes Mori en laine. Nouées main.No longer availableDim. 105 x 62 & 78 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Une carpette persane en soie nouée à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 183 x 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30 / 50 -
#605Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30 / 40 -
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25 / 35 -
#615Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#665Een handgeknoopte wollen kelim.
Un kilim en laine à la main.No longer availableDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floralNo longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#585Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Un tapis Bochara en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 158 x 92 cmEstimate: € 25 / 35 -
#435Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 185 x 125 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
Un tapis rond tissé à décor de roses.No longer availableDim. Ø: 182 cmEstimate: € 20 / 40 -
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#695Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#471“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
Chasseur. Sur statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#667Een vogeltje van zamak op onyxen voetje en een koperen mannenhoofd op groen marmeren voetstuk.
Un oiseau en régule sur un socle en onyx et une tête d'homme en cuivre sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 35 / 4 -
#161Loys Potet“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 650 / 750 -
#266Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une armoire avec une série de livres d'Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Een groot ingelijst Chinees borduurwerk met een voorstelling van vogels en bloeiende pioenen. Met zilverbrokaat. Begin XXste eeuw.
Grande broderie chinoise encadrée représentant des oiseaux et des pivoines en fleurs. Avec brocart d'argent. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 166 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Een paar vazen van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 75 -
#221HermésEen zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160 / 200 -
#380Een carnavalskostuum: Napoleon.
Un costume de carnaval : Napoléon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Emile Picault“Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.
Le travail et l'épargne sont les sources du bien être. Une statue en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de bronze de Paris.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#274Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300

