#176
Een eettafel van beige marmer met sobere oranje en groen marmeren versiering.
#97
Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#691Capodimonte
Een Capodimonte beeldje uit kunststof met origineel certificaat.
Une figurine de Capodimonte en plastique avec certificat d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#172
Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#260
Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#416
Een reeks van zes vintage chromen stoelen, bekleed met kunstleder.
Ensemble de six chaises chromées vintage, recouvertes de similiNo longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#428
Een grote schotel van celadonkleurig porselein met geschubd motief.
#275
Een rood- en geelkoperen aquamanile.
#510
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 850 / 950 -
#387
Een antiek mediterraan vaasje, gerestaureerd.
#367
Twee rechthoekige Perzische tegels van polychroom aardewerk met vogeltjesmotief.
Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.No longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 40 / 50