Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 205 x 135 cm
SKU: 2501220646.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #49

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte florale”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #28

    “Moeder met kind”. Een groepje van meerkleurig kunststof. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    Mère avec enfant. Un groupe de plastique multicolore. Travail italien. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #367

    Twee rechthoekige Perzische tegels van polychroom aardewerk met vogeltjesmotief.

    Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 24 x 10,5 cm x 2
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.

    Un tapis persan noué à la main. Kaschmar.
    No longer available
    Dim. 345 x 246 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #664

    “Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.

    “Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #272
    Lucien Hock
    Period: 1899 - 1972

    “Notre jardin et Johny été 1955”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    “Notre jardin et Johny été 1955.” Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 74 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #688

    Vier ronde dozen van wortelnoot.

    Quatre boîtes rondes en noyer.
    No longer available
    Dim. Ø: 9, 10 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.

    Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #513

    “Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.

    “Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209
    Gerard Cox
    Period: 1864 - 1931

    “Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 55 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More