Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 205 x 135 cm
SKU: 2501220646.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347
    Herend, Hungary

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #555

    Een hert van brons. Azië.

    Un cerf en bronze. Asie.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #540

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'un saphir central de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #686

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 117 & 147 x 107 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #368

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Delvaux

    Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.

    Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #443
    G. Mairos

    “Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.

    “Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #383

    “Zittende vrouw”. Beeldje.

    “Femme assise”. Figurine.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #200

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,03 ct. White D en E SI2. Met certificaat.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,03 ct. Blanc D et E SI2. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 1,27 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #194
    Mobili Colombo

    Een gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.

    Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .
    No longer available
    Dim. 230 x 215 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #518

    Een paar dekselpotten van chinees porselein.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #382

    “Stilleven langs een vijver”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Heullant’.

    “Nature morte au bord d'un étang”. Huile sur toile. Signé 'Heullant'.
    No longer available
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More