Similar lots by type
-
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir de laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 268 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596
Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Deux tapis tibétains en laine.No longer availableDim. 195 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50 / 60 -
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Tabriz
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#493Kashan
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir de laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 398 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
Un tapis indien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 304 x 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300 / 500 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#347Pinton, arte sacra in porcellana
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.No longer availableDim. H.43 cm & 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521Marcel Taton
“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
"Chavalerie". Deux chevaux de bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
Un bouddha en bois polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp van +- 0,15 ct en fijne pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct et de perles fines.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 380 / 450 -
#50
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux diamants et d'une perle.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#295
Vier diverse kelkvaasjes van kleurloos geslepen kristal. Alle gemerkt en genummerd.
Quatre vases calices divers en cristal taillé incolore. Tous marqués et numérotés.No longer availableDim. H. 27 cm (1) & 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272
“Stara Praha”. Schilderij op paneel. Gesigneerd.
Stara Praha. Peinture sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 cm x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312
“Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.
"Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.No longer availableDim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589
‘Bloemenvaas”. Een Aziatisch borduurwerk achter glas.
'Vase à fleurs'. Une broderie asiatique sous verre.No longer availableDim. 77 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#426Louis de Poortere
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120