#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#745Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#450Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#670Een wollen Oosters tapijt.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 64 cmEstimate: € 40 / 50
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#439Groot lot paardjes van porselein e.a.
#429R. Fievet“Modderig landweggetje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
#526Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#231Een zilveren koffiekan in Engelse stijl met geribde buik en deksel en met houten handvat. Gemerkt van Wolfers, 800‰. 945 g bruto.
#620Een dessertservies, bestaande uit 12 koppen met onderschoteltjes en twaalf dessertborden van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt “Royal Albert Bone China”. We voegen er achttien grote borden met bloemendecor aan toe. Gemerkt “Limoges PP”.
Service à dessert comprenant 12 tasses et soucoupes et douze assiettes à dessert en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base: “Royal Albert Bone China”. Nous ajoutons dix-huit grandes assiettes à décor de fleurs. Marque “Limoges PP”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met aan de zijkanten twee laden.
Meuble d’appoint en acajou de style Régence. Deux tiroirs dans les côtés.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#720NaïnRond Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80