#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#665Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Deux tapis pakistanais noués à la main.No longer availableDim. 179 x 126 & 181 x 137 cmEstimate: € 30 / 40
#568“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
#433Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
#675BeshirEen handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#210Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.
#648Een lot van zes antieke mondgeblazen glazen bollen voor vissersnetten.
Un lot de six boules antiques en verre soufflé bouche pour filets de pêche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80