#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#665Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Un tapis persan noué main, laine sur coton.No longer availableDim. 380 x 280 cmEstimate: € 200 / 240
#397Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#425Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
#432“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#205Een 18 K geelgouden ring bezet met een behandelde robijn van +- 3 ct. en met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300 / 1500