Similar lots by type
-
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 200 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Deux tapis pakistanais noués à la main.No longer availableDim. 179 x 126 & 181 x 137 cmEstimate: € 30/40 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200/250 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30/50 -
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Un tapis persan noué main, laine sur coton.No longer availableDim. 380 x 280 cmEstimate: € 200/240 -
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400/500 -
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 330 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100 -
#565Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240 -
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80/100 -
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60 -
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400/600 -
#574
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#44René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#84Franz Van Genesen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#303
Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55/65 -
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
Un fusil à silex napoléonien. Fissure dans la crosse.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 180/240 -
#42La Force
“Heren- en damesportret”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
“Portrait d'homme et de femme”. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,15 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,15 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 500/600 -
#598
Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 35/40 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#576
Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#373
Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#546
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#301Goebel, Germany
“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/60