Similar lots by type
-
#465
Twee handgeknoopte Oosterse wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 147 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#435
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171
Een paar bronzen tuinvazen met oren in de vorm van leeuwen.
Une paire de vases de jardin en bronze à anses en forme de lion.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 52 cmEstimate: € 350 / 450 -
#698Cosmos Meshed
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.
Tapis en laine nouée mécaniquement à décor floral. Fabrication belge.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 236 x 170 cmEstimate: € 20 / 30 -
#455
Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.
Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.No longer availableDim. 122 x 190 & 110 x 135 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#412Sylvestre Sindayigaya
“La vie quotidienne”. Een gesculpteerd houten bas-reliëf. Gesigneerd op de verso. D.R. Congo.
"La vie quotidienne". Un bas-relief en bois sculpté. Signé au verso. RD Congo.No longer availableDim. 33 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#469Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#497
Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490Delvaux, Bruxelles
Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334Roger HebbelinckPeriod: 1912-1987
“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
"Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23x19cmEstimate: € 25 / 35 -
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#367
Een grote partij oude participaties en waardepapieren.
Un lot important d'anciennes participations et titres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#60
Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 180 / 250