#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#446HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#406BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200
#560Fiam, ItalyEen design bijzettafeltje van kunststof en glas. Op wieltjes. Gemerkt.
Une table d'appoint design en plastique et verre. Sur roulettes. Marquée.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,15 ct. et d'un cabochon d'émeraude de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#83Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.
#60“La Grande Classique de Longines”. Dameshorloge met quartzwerk. Geelgouden kast 18K en verguld metalen armband.
La Grande Classique de Longines. Montre à quartz pour femme. Boîtier en or jaune 18 carats et bracelet en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#715Een divers lot glazen. 18 stuks.
#659“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#158NederlandEen grote collectie postzegels bestaande uit: 6 DAVO-albums “Nederland en Overzeese Gebieden” (1852 - 2000), doorgaans goed gevuld. Een album Nederland 1887-1985, enkele vellen en zegels uit diverse landen. Een album met eerstedaguitgaven 1980 e.v. Vier albums met briefkaarten, vellen boekjes, jaren ‘80 en ‘90 tot 2002. Gestempeld en postfris.
Une grande collection de timbres composée de : 6 albums DAVO « Les Pays-Bas et territoires d'outre-mer » (1852 - 2000), généralement bien remplis. Un album Les Pays-Bas 1887-1985, quelques feuilles et timbres de divers pays. Un album avec des éditions premier jour à partir de 1980. Quatre albums avec des cartes postales, des feuilles de livrets, des années 80 et 90 à 2002. Estampillé et MNH.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#188Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
Un bol en forme de coquillage en argent 800‰. Missiaglia Venise.No longer availableDim. 156,15 gEstimate: € 90 / 120