#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500
#434“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#644“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#377Een paar rood koperen kandelaars.
#767Een paar vol messingen neogotische kandelaars.
#544Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.No longer availableDim. 74 x 70 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#226Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#206Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
#245Een 14 karaats geel gouden ring en een zilveren hanger beide bezet met een amethist, resp. 7 ct en 12 ct.
Bague en or jaune 14 K et pendentif en argent, les deux sertis d’une améthyste (resp. 7 et 12 ct).No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 250 / 300