Similar lots by type
-
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#776
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40/60 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200/300 -
#606Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 187 x 174 cmEstimate: € 200/300 -
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180/240 -
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80/100 -
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200/220 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200/300 -
#666Kelim Zagros
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800/900 -
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400/500 -
#636Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven. slijtage.
Un tapis persan en laine noué main, décor de motifs de fleurs.No longer availableDim. 350 x 270 cmEstimate: € 300/380 -
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis persan en laine noué main. Décor de fleurs.No longer availableDim. 340 x 234 cmEstimate: € 300/500 -
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80/120 -
#646Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 145 cmEstimate: € 720/800 -
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800 -
#449
Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30/40 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#263
“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#682
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#272Floris Jespers
“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#369
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 /40 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#98Period: 1885 - 1905
“Achetez-moi”. Een beeld van zamak naar een werk van A. J. Scotte.
”Achetez-moi”. Une statue en régule d’après une oeuvre par A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#320
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 500/550 -
#304L. Vanaerschot
“Stilleven met bierpul, fruit en bloemen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pinte à bière, fruits et fleurs”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30, cmEstimate: € 100/120