#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200
#493“Lezende pijproker”. Een gebeeldhouwd houten beeldje. Chinees werk.
”Fumeur de pipe et lecture”. Une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#467Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#528Geisha. Veelkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt: Bertolotti, Milano.
”Geisha”. Porcelaine italienne polychrome. Marque sous la base: Bertolotti, Milano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#585Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
#126Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#752Stephen Kaye“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#685Een tuinvaas van terracotta.
Un vase d'extérieur en terre-cuite.No longer availableDim. h: 50 Ø 44 cmEstimate: € 100 / 120