#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50
#353Een kleine antieke Armeense bijbel.
Une petite bible arménienne antique.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#315Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.
Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#431Vijf borden in Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Cinq assiettes en porcelaine de Chine. Marquées au dos.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
#498Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.
#141Een gevarieerd lot massief zilver: een taartschep in Lodewijk XV-stijl. Franse keur, 1e gehalte, Orfèvrerie Maillet, begin XXste eeuw. Een eierdopje. Belgische keur 800/1000. En een ander. Belgische keur, 800/1000, Wolfers. Een cilindrisch doosje met schroefdop. Hollandse keur en J.D. Een bekertje (geblutst), D. & Cie. Twee etuis met eierdop en lepel. Franse keur, 2e gehalte en Wolfers en Duits 800/1000. Etui van Ruys met geboortekopje en -schotel. Frans 1e gehalte en D.P. Paris. Vier lepels en (..)
Lot varié en argent massif : une pelle à tarte de style Louis XV. Poinçon français premier titre, Orfèvrerie Maillet, début XXe siècle. Un coquetier. Poinçon belge 800/1000. Et un autre. Poinçon belge, 800/1000, Wolfers. Une boîte cylindrique avec bouchon à vis. Poinçon hollandais et JD. Une tasse (émoussée), D. & Cie. Deux étuis avec coquetier et cuillère. Poinçon français, deuxième montant et Wolfers et allemand 800 /1000. Etui de Ruys avec tasse et soucoupe de naissance. 1ère quantité françai(..)No longer availableDim. brut 1193,72 gEstimate: € 500 / 600 -
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60 / 80