Other lots by Gabbeh
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
#742Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 167 x 95 cmEstimate: € 40/60
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#726Ghoum
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#644Koliai
#146Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#676Lory
#286Turkman
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#486
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#762
#306
#432Shiraz
#754Zanjan
#86
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#652Hamadan
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#506
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50/70
#642Michel Hereman
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#585
#193
#461
Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#773
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#664E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#611
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#101Gouda
Een pot en een schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Gemerkt.
Pot et plat en faïence polychrome décorés de fleurs. Avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 20 & 33 cmEstimate: € 25/35 -
#753Val St Lambert
Vaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
#668
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40/80