Similar lots by type
-
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60/100 -
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40/50 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30/60 -
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80/100 -
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240 -
#456Kayseri
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#594
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300/500 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80/100 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30/50 -
#476
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100/120 -
#566Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40/60 -
#586Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100/140 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#506
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#576Naïn
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300/500 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#541
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280/340 -
#174Hendrik Willem Van VoordenPeriod: 1870 - 1946
“Visser in een Hollands rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Pêcher dans un paysage rupestre hollandais”. Huile sur toile. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 200/300 -
#190
Een paar 18 karaat wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Paire de boutons d’oreilles en or blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700/800 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850/1000 -
#167
“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 23 cm -
#228
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250/350 -
#590
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#672
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#372
Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
Table à petit déjeuner ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 100/120 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380/450