Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

Carpette persane en laine et coton. Nouée main.
Dim. 200 x 137 cm
SKU: 1312160666.
Category: Tapijt.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #666
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #787

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #1068

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 281 x 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #778

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 163 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 265 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 375 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1105

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #276
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 408 x 307 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.

    Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.
    No longer available
    Dim. 241 x 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1126
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #746

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 516 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1088
    Esparta

    Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 429 x 295 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #1102
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 312 x 165 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #737

    Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.

    Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 191 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1101

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 286 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #146

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.

    Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 203 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #777

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 198 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #977

    Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.

    Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #686

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #706

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.

    Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 222 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #634
    Franc Ertinger

    “Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.

    “Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Andrés Cortes y Aguilar
    Period: 1812-1879

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #1022
    Herman Bogaerd
    Period: 1867 - 1932

    Een lot van vijf kleine olieverfschilderijtjes op doek en paneel met strandzichten en weilanden. Eén beschadigd.

    Lot de cinq petits tableaux sur toile et sur panneau aux vues de plages et de pâturages. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #600
    Ethiopie

    Vijf verschillende koptische kruisen van 10 ‰ zilver één met lederen ketting. Ter plaatse aangekocht in 1986.

    Cinq croix coptes en “argent” 10‰, une à la corde en cuir. Achetées sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #318

    Een gietijzeren notenkraker in de vorm van een eekhoorn.

    Casse-noisettes en fonte en forme d’un écureuil.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #1048
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Een nertsmantel.

    Manteau en vison.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een slaapkamer van wortelfineer, bestaande uit een driedeursgarderobe, een kaptafel met spiegel, een kapstok, twee stoelen, een voetbankje, twee nachtkastjes en een bed met een impressionnant schilderij in het hoofdeinde met een voorstelling van engelen, gesigneerd ‘Herman Deckers’ en gedateerd 1928.

    Chambre à coucher en placage de ronce comprenant une garde-robe à trois portes, une coiffeuse au miroir, un porte manteau, deux chaises, un repose-pied, deux table de chevet et un lit double avec un tableau impressionnant surmontant le chevet et représentant des anges, signé Herman Deckers et daté 1928.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #341
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #243

    “Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.

    “Femme et chien”. Statuette art déco en régule et marbre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1089

    Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.

    Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359

    “Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More