#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200 / 240
#634Franc Ertinger“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
#119Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
#1022Herman BogaerdPeriod: 1867 - 1932Een lot van vijf kleine olieverfschilderijtjes op doek en paneel met strandzichten en weilanden. Eén beschadigd.
Lot de cinq petits tableaux sur toile et sur panneau aux vues de plages et de pâturages. Un dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#318Een gietijzeren notenkraker in de vorm van een eekhoorn.
#1048SteinVier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#350Een nertsmantel.
Manteau en vison.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#216Een slaapkamer van wortelfineer, bestaande uit een driedeursgarderobe, een kaptafel met spiegel, een kapstok, twee stoelen, een voetbankje, twee nachtkastjes en een bed met een impressionnant schilderij in het hoofdeinde met een voorstelling van engelen, gesigneerd ‘Herman Deckers’ en gedateerd 1928.
Chambre à coucher en placage de ronce comprenant une garde-robe à trois portes, une coiffeuse au miroir, un porte manteau, deux chaises, un repose-pied, deux table de chevet et un lit double avec un tableau impressionnant surmontant le chevet et représentant des anges, signé Herman Deckers et daté 1928.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#341Goebel“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
#1089Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
“Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 50 / 80