Other lots by Tabriz
Other lots in this auction
-
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 6,13 gEstimate: € 600 / 700 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinois à tablette sculpté représentant des personnages sous verre. Quatre pieds recourbés, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 500 -
#384Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#395Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden, oorbellen en broches. e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets, boucles d’oreilles, broches e.a.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 184 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#826Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#332“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 120

