#778
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#1126Shiraz
#496Hamadan
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#276Kirman
#686
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#668
#1101
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#1102Bachtiar
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#777
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#116
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#286Heriz
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#736
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60
#971
Een paar art deco kandelaars van kristal.
#401
Een beschilderde houten papegaai. Klein letsel.
Perroquet en bois peint. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#1006
Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
#388
Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.
#876
Een armstoel van gesculpteerd notenhout met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#363
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen bloemendecor.
#715
#782
#455
#730Ecuador Guayasamin
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#252César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#234Rene De LannoyPeriod: 1907-1985
“Planten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Plantes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 43 cmEstimate: € 100/120