Other lots by Heriz
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#665Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120 / 200
#550Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
#344Een gietijzeren paraplubak.
#120Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.
#393Tharaud, LimogesEen paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes à décor d'oiseaux en relief à la main dans un paysage et à motifs dorés sur l'aile et la tranche. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø:25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292“Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).
Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).No longer availableDim. h: 43 & 53 cm (stolp)Estimate: € 80 / 100 -
#650Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#316Een klein vitrinekastje met twee glazen leggers.
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200