#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#500
#574
#515Sarouk
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#416Nain
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#565Sarouk
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400/600
#201
#51
Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#298Höchst
#634
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.No longer availableDim. 24 x 34 & 13 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#116
#497
Femme aux roses. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas. Chine, milieu XXème siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 21 + 3 cmEstimate: € 460/500 -
#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#68Burberry
Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#205
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300/1500 -
#41
#254
Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#140
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300/400