Similar lots by type
-
#698
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
Carpette indienne en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 130 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#691
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50/70 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800/1200 -
#689
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60/100 -
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120/200 -
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120/200 -
#436
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140/180
Other lots in this auction
-
#213
Een kleine corpus christi van gebeeldhouwd notenhout. Armen manco. Vlaanderen, XVIde eeuw.
Un petit corpus christi en noyer sculpté. Bras manquent. Flandre, XVIe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120/180 -
#661Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#178
Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.
Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.No longer availableDim. 2115 g brutEstimate: € 900/1200 -
#590
Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.
Une figurine en bronze à patine brune d'une jeune baigneuse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#169De Meyer
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180/240 -
#53De Leeuw-Vermunt, Breda
Een serie van twaalf zilveren mokkalepeltjes. Nederlandse keuren. In etui. 80 g.
Série de douze cuillères à moka en argent. Poinçons hollandais. Dans un étui. 80g.No longer availableDim. L: 9 cmEstimate: € 50/80 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120/200 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/70 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600/1800 -
#75
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 600/650 -
#630
Een grijs getinte glazen vaas van bewogen vorm.
Un vase en verre teinté gris à la forme mouvante.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50/60 -
#129Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
"Étang dans les bois". Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 90x50 cmEstimate: € 200/300