Similar lots by type
-
#36
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#744Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#416
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#776Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#376
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#666Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100/180 -
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80/100 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#726Milas
Een handgeknoopte Turkse kelim van wol.
Kilim turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#386
Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#396
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100/160 -
#466
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50/80 -
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#756Mori
Een handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50/70 -
#372
“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#317
Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.
Trois chauffe-plats en laiton, décors de biscuit en relief.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#545Swarovski
Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 140/200 -
#129Belgische School
“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120/200 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#419William de Gouve de Nunques
“Markt”. Tekening op karton. Draagt een monogram en gedateerd 1923.
”Le marché”. Dessin sur carton. Porte un monogramme et daté 1923.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 100/140 -
#240Baume & Mercier
Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 700/900 -
#299Felix Timmermans
“Zwerver in de sneeuw”. Tekening. Gesigneerd.
”Vagabond dans la neige”. Dessin. Signé.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#705
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#743
Paar blauwe en witte kalebasvazen van Chinees porselein. Klein letsel.
Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#467
Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.
Paire de cache-pot en faïence de Satsuma.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60/80 -
#580Swarovski
“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Anna”. Objet en cristal de la série “Magie de la Danse” d’après un modèle de Anton Hirziner. Edition annuelle 2004. Dans la boîte d’origine. Avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/160 -
#405
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40/50