#108
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#77
Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#493Tim Van Steenbergen
Twee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#301
#414
“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#63Boch Frères
Een lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#213Val Saint-Lambert
#238
“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Jean Marie Massoud Design
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#453Jean-Paul Cleren
#694
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60