#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#361Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
A Chinese tea caddy with shelves behind glass, one pane is cracked, marked at the bottom.No longer availableDim. 16 x 11 x 5.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#345ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een lot van 7 kunstboeken, bestaande uit; Alphonse Mucha - Het complete grafische werk - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Tekeningen uit de collectie van Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani et Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - oplage 4000, De Brabantse Fauvisten - nav expo Gemeentekrediet van België.
A lot of 7 art books, consisting of; Alphonse Mucha - The Complete Graphic Work - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Drawings from the Collection of Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani and Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - edition of 4000, The Brabant Fauvists - accompanying exhibition by Gemeentekrediet van België.No longer availableEstimate: € 80 / 120