#254“Rotterdams havenzicht met Batavier Lijn”. Een schilderij, olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar. Naar een werk van Johan Rockx.
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#37Een paar karaffen in geslepen kristal.
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#127Christofle“Malmaison”. Een verzilverde koffiepot met ebbenhouten arm, model Malmaison, onderaan gemerkt. Met bijhorende stofzak.
"Malmaison". A silver-plated coffee pot with an ebony handle, Malmaison model, marked at the bottom. With accompanying dust bag.No longer availableDim. 25 x 23cmEstimate: € 350 / 450 -
#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
A lot of 2 etchings by Romain Malfliet, Carolus Tower and Our Lady of St. Andries, both in Antwerp. Signed outside the plate.No longer availableDim. 34 x 10 en 30 x 12 cmEstimate: € 40 / 60