#560Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,01 ct GVS en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 1.01 ct GVS and diamonds with a total weight of 0.30 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#288Limoges FranceEen Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.
A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.No longer availableDim. 16x26x7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#146Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60