#428HergéVier oude albums van Kuifje, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo waarvan de laatste een recentere uitgave.
A lot of 4 old Tintin books, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo, with the last one being a more recent edition.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#434Willem Schenk“Zonder titel”. Een modern handgewoven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Untitled". A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 118 x 54cmEstimate: € 150 / 200 -
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120