#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#628Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
A polychrome wooden Buddha statue playing the drum.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een handgeknoopte Perzische loper.
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180 -
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
A gilded ladies pocket watch with flower decoration on the back.No longer availableDim. Ø 23 mmEstimate: € 40 / 80