#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#642Paul Guiramand“L’Arlequin.” Litho op papier. Genummerd 15/50.
"L'Arlequin." Lithograph on paper. Numbered 15/50.No longer availableDim. 53 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
A round butler mirror with a wooden gilt frame.No longer availableDim. Ø81cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#326Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.
A dressing table with a folding mirror and 2 folding compartments.No longer availableDim. 70 x 70 x 45 cmEstimate: € 40 / 60