Similar lots by type
-
#644Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220/260 -
#676Lory
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à/70 -
#726Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 120 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100/160 -
#762
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50/70 -
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#652Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240/280 -
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80/100 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160/200 -
#754Zanjan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50/60 -
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.No longer availableDim. 207 x 131 & 158 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80/120 -
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 216 x 182 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#449
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#432Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Un tapis Perse noué main, dessin de lion.No longer availableDim. 115 x 113 cmEstimate: € 100/120 -
#482
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Gharbaoui.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature: “Gharbaoui”.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#559
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels en hanger met camee.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180/250 -
#807
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#428Capodimonte
“Advocaat” Een porseleinen figuur.
“Avocat”. Une figure en porcelaine.No longer availableDim. H 26,5 cmEstimate: € 40/60 -
#108
Een paar kandelaars van zilvergepatineerd brons, gedragen door twee engelen. Geuten op schaal naar grotere voorbeelden.
Paire de candélabres en bronze à patine argenté portée par deux angelots. Fontes d’après des exemples plus grands.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#148
Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#334
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Détail d’une oeuvre plus grande du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#533
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/80