Similar lots by type
-
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50/60 -
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50/70 -
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160/200 -
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80/100 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 120 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#652Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240/280 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#726Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100/160 -
#676Lory
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à/70 -
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80/120 -
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#754Zanjan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80/120 -
#644Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220/260 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.No longer availableDim. 207 x 131 & 158 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#762
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 216 x 182 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#599
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Ophey.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur board. Porte la signature: “Ophey”.No longer availableDim. 109 x 83 cmEstimate: € 500/600 -
#767Willy Vandersteen
Een lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#83
Een lot van drie borden: - Strasbourg, XIXe eeuw.- Seizoensbord. De porseleinen bijl, Delft. XVIIIe eeuw. Haarscheurtje.- Chinees bord, XVIIIe eeuw.
Lot de trois assiettes: de Strasbourg du XIXe siècle, une assiette aux saisons de Delft XVIIIe siècle, marque De Porceleyne Bijl (cheveux) et une assiette en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#397
Een lot bestaande uit een hanger met een biscuit beeldje van de Zwart Madonna van Halle, in een gedreven koperen staander. Een Zenith wekkertje in Empirestijl op marmeren sokkeltje, een Kraftalpacca flessenstop in de vorm van een aap en een andere, een zilveren zakhorloge in slechte staat
Lot comprenant un pendentif à statuette en biscuit de la Vierge Noire de Halle, dans un support en cuivre repoussé. Un réveil de style Empire sur socle en marbre, un bouchon “Kraftalpacca” en forme d’un singe et un autre, une montre en argent en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#540
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#484
“Slapend kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Sluijters
“Enfant endormi”. Gravure. Porte la signature: “Sluijters”.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#144Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 140/200 -
#344
Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45/55 -
#699
“Landschap met Sfinks”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Laurent.
“Paysage et Sphinx” Techniques mixtes. Porte la signature: “Laurent”.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#518
Een waterkommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van perzikken, granaatappels en insecten. De basis in de vorm van een tak en de binnenkant met blauw glazuur.
Bol à eau en porcelaine de Chine polychrome décoré de pêches, de pommes grenades et d’insectes. La base en forme d’une branche, l’intérieur à glaçure bleue.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#553Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#74H. De Vriendt
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60