#156Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#594GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#582GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#399Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#655HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#266Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#396BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#745Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#706Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
#629Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#392Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
#765Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40 / 60
#656Een lot van drie handgeknoopte Oosterse karpetten.
#758Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
#337Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#493Een lot Japans porselein. Een Imari bordje met hoge vleugel en met een zilveren (?) montuur omgevormd tot sigarenasbak. Een kleine Imari bowl. Een grote Imari bowl, gemerkt “Made in Occupied Japan”. Een klein eirond vaasje met een decor van feniksen in prunusstruiken in cartouches. Een zeer fijn gedecoreerd dessertbord met pauwen en andere vogels tussen bloemen (haarscheur), onderaan gemerkt: Arita, tijdperk Mei-ji.
Lot de porcelaines japonaises. Une assiette Imari à haute aile et à monture en argent (?) transformée en cendrier. Un petit et un plus grand bol Imari, le dernier marqué “Made in Occupied Japan”. Un petit vase ovoïde à décor de phénix et de prunus dans des cartouches. Une assiette à dessert finement décorée de paons et d’autres oiseaux entre des fleurs (cheveu), marquée Arita. Epoque Mei-ji.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#436Een lot van vier verschillende kleine tapijtjes, waarvan twee mechanisch en één Chinees.
#152Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964“Sloep bij de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een parelsnoer met donkere parels en een magneet slot.
Collier de perles foncées. Fermoir magnétique.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#290Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
#552“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#597DelvauxEen zwart lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250 / 350