Other lots by Tabriz
Similar lots by type
-
#95
Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600/800 -
#237Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Tapis persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#228Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#675
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 365 x 268 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 177 x 95 cmEstimate: € 40/50 -
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120/180 -
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 118 x 150 cmEstimate: € 100/120 -
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60/80 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300/400 -
#670
Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 40/50 -
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 145 x 105 cmEstimate: € 50/60 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40/50 -
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#735
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 203 x 175 cmEstimate: € 60/80 -
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#597
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
Deux petite carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40/50 -
#60
Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.
Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#738
Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#756
Een paar bijzettafeltjes van messing met onyxen blad met een schaakbordmotief.
Paire de tables d’appoint en laiton à tablette en onyx à motif de jeux d’échecs.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#266
Grote eikenhouten koffer met smeedijzeren hengels.
Grand coffre en chêne aux charnières en fer forgé. Le front à quatre panneaux.No longer availableDim. L. 175 cmEstimate: € 200/300 -
#510
Een Leuchtturm-album in leren band, met alle verschillende muntstukken van alle Eurolanden d.d. 2002 evenals een 2 euromunt uitgegeven in 2005 ter ere van de B.L.E.U. 8 kaarten met nationale munststukjes per Europees land. Een doosje met 18 1 centmuntjes (1 voor elk muntunieland) en een penning. 2 carnets “Euro FDC 2014) met alle euromunten en een penning met beeldenaar van Filip, Koning der Belgen. Enkele FDC-enveloppes van de U.N. met munt m.b.t. D-Day. Evenals 12 penningen en munten van bron(..)
Un album Leuchtturm, reliure cuir contenant toute les pièces de monnaie des pays de l’Union Monétaire de 2002 ainsi qu’une pièce de 2 euro éditée en 2005 honorant l’U.E.B.L. 8 cartes au pièces de monnaies nationales par pays européen. Une boîte contenant 18 pièces d’un cent (1 pour chaque pays) et une monnaie. 2 carnets “Euro FDC 2014) avec toutes les pièces de l’euro et une monnaie avec Filip, Roi des Belges. Quelques FDC-enveloppes des N.U. avec monnaie commémorant D-Day. Ainsi que 12 monnaies(..)No longer availableEstimate: € 50/70 -
#698
Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#482
“Stilleven met Westerwald kruik”. Olieverf op doek (verdoekt).
“Nature morte à la cruche de Westerwald”. Huile sur toile (retoilée).No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#371
Een paar art deco karaffen met 800‰ zilveren monturen, waarvan één kleurloos en één blauw. Gemerkt.
Paire de carafes art déco aux montures en argent 800‰ dont une incolore, l’autre coloré bleu dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#353
Een lot kristal, bestaande uit twee aperitiefschalen van Bacarat en een kommetje op een schotel met een gesatineerd bladermotief, gemerkt Lalique.
Lot de cristaux comprenant deux plats de décoration de Baccarat et un bol et un présentoir décoré de fleurs satinées avec la marque de Lalique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#761
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120 -
#57Capodimonte
Een groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#453
Een schaal van wit en rood glaspasta. Gemerkt ‘Coquille’.
Coupe en pâte de verre rouge et blanc. Marque Coquille.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 80/90