Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

Tapis persan en laine et coton. Noué main.
Dim. 390 x 290 cm
SKU: 2709160799.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #799
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #622

    Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.

    Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Petite carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 148 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #76
    Mori Bochara

    Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.
    No longer available
    Dim. 194 x 268 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586
    Mori

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 119 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.
    No longer available
    Dim. 246 x 126 & 180 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.
    No longer available
    Dim. 121 x 88 & 150 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 5à
  • #436

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 241 x 172 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #790

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #766

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 165 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #796

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 353 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Carpette persane en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8

    Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.

    Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #594

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 127 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 355 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #827

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #608

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #449
    G.H. Rissen

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #59

    Een partij ontwerpen voor architectuur en decoratie. Diverse albums, overwegend losbladig.

    Lot d’illustrations d’architecture et de décoration. Plusieurs albums, la plupart aux feuilles mobiles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #708

    Twee Chinese figuren van gesculpteerd bamboe, waarbij één als hoofdsteun.

    Deux statuettes chinoise en bambou sculpté dont une est un repose-nuque.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #641
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #514
    Mik

    “Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #247
    Jozef Cantré
    Period: 1890-1957

    “De Schilder” Bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Le Peintre”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 1200 / 2000
  • #656

    Een eikenhouten eettafel met dertien stoelen, bekleed met groen imitatieleder.

    Table réfectoire en chêne accompagnée de treize chaises recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #509
    Mik

    “Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 89 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #783

    Een bronzen vaas, versierd met een decor van vogels in reliëf. Chinees werk.

    Vase en bronze à décor d’oiseaux en relief. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More