Similar lots by type
-
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200 -
#46Kashgai
Klein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40/80 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 322 x 230 cmEstimate: € 180/240 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30/50 -
#819Bakoe, Azerbaijan
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80/120 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25/40 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#56Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30/50 -
#236Bakhtiar Saman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400/600 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150/250 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#154Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 269 x 167 cmEstimate: € 400/500 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#189Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#247
Een massief zilveren roomkannetje met oor en bek. Gedreven bloemendecor en ronde voet. Keuren van Birmingham, 1919 (?). Makersmerk J. Millward Banks.
Crémier en argent massif avec anse et bec verseur. Décor repoussé de fleurs. Base ronde. Poinçons de Birmingham, 1919 (?). Orfèvre J. Millward Banks.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 40/60 -
#788Val St. Lambert
Een karaf met zes borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et six gouttes en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#178Cartier
Een handtas van bordeauxkleurig leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir de couleur bordeaux. Avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#169B. Devis
“Kapel in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chapelle en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#374Roger Hebbelinck
“Stadszicht”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 192/350 buiten de plaat.
“Vue de ville”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 192/350 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/100 -
#590Ester Lauder
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#782
Twee ovale spiegels van notenhout.
Deux miroir ovales en noyer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#187
Een elegant avondtasje van slangenleder.
Sac de soir élégant en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#360
Een 18 karaats geel gouden horloge bezet met een saffier cabochon.
Montre en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de saphir.No longer availableDim. Bruto: 68.64 gEstimate: € 800/1000 -
#183Delvaux
Een rugzakje van cognackleurig leder.
Petit sac à dos en cuir de couleur cognac.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#19
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met meerkleurige bloemetjes in reliëf.
Miroir ovale en bois doré décoré de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 30/40