Other lots by Kirman
#237Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#675
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#95
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#655
#670
Een wollen Oosters tapijt.
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#60
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
#735
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#228Goum
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#597
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#130
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120/180
#405
#288
#332Emiel Van Damme
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#534
Een Napoléon III violontafel van zwart gebeitst en verguld hout. Kruisverbinding in X versierd met een gesculpteerde dekselvaas.
Table violon Napoléon III en bois noirci et doré. Entretoise en X surmontée d’une vasque sculptée.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#241
#12Smeets
“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#783
Un candélabre d’église en cuivre et un en bois sculpté de style Renaissance sur bases triangulaires. Montés en lampadaire à l’électricité.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#302Vera Moens
“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160/180 -
#169Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Paardenkar op landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char sur un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#592
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#475United Nations
Vijf albums met postzegels, FDC’s e.d. Evenals een aantal lossen mapjes met recente zegels uit exotische landen met als thema “dieren”.
Cinq albums de timbres-postes, FDC e.a. Ainsi que des fardes dépareillées de timbres récents de pays exotiques avec comme thème “animaux”.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#798
Een paar gietijzeren jardinières met twee oren. Lodewijk XIV-stijl.
Paire de jardinières en fonte à deux anses. Style Louis XIV.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80/100