Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Goum

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.

Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.
Dim. 350 x 250 cm
SKU: 1312220506.
Category: Tapijt.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #506
Estimate: € 4000 / 8000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #689

    Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.

    Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 274 x 183 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #698

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine, noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #694

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #456
    Hereke

    Een handgeknoopt zijden tapijtje.

    Un tapis d’Orient en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 185x120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #691

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #700

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.

    Carpette indienne en laine, nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 130 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #566

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #699

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #688

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #436

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #656

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.

    Un tapis de laine arménienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 340 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #564

    “Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.

    « Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Drie sauslepels van massief zilver. Nederlandse keuren van Van Kempen, tweede gehalte.

    Trois cuillères à sauce en argent massif. Poinçons hollandais de Van Kempen, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 210 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.

    « La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #298
    Keram, Holland

    Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.

    Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384

    “Italiaanse boerenmarkt.” Olieverf op board. Randschade. Draagt handtekening.

    “Marché des agriculteurs italiens.” Huile sur carton. Dégâts aux bords. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 41 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #385

    Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.

    Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.
    No longer available
    Dim. 106 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503
    Herend Hungary

    Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.

    Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #460

    Een grote art nouveau vaas van aardewerk versierd met vergulde narcissen op groen glazuur in de geest van St-Radegonde aardewerk. Onleesbaar gemerkt.

    Un grand vase en faïence Art Nouveau à décor de jonquilles dorées sur glaçure verte dans l'esprit des faïences de St-Radegonde. Marque illisible.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #38
    Santucci Deruta

    Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #162
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #274
    Frans van de Vonder

    “Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #313

    Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.

    Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More