#700Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#456HerekeEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
#694Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#698Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#699Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200
#238Acht zilveren zoutvaatjes, mosterdpotjes e.d. voorzien van kobaltblauwe glazen reservoirs. Zoutvaatje, keuren van Chester, datumletter X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Nederland 2de gehalte, P. Idem, Nederland 2de gehalte, R. Idem, paar, onleesbaar merk. Mosterdpotje met lepel, Birmingham, D. Idem met zes verschillende lepels, London, S.B. & S. Ltd, onduidelijk merk. En een extra ovaal kobaltglazen bakje.
Huit salières en argent, pots à moutarde, etc. avec réservoirs en verre bleu cobalt. Salière, poinçons Chester, lettre date X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Pays-Bas 2e montant, P. Idem, Pays-Bas 2e montant, R. Idem, paire, poinçon illisible. Pot à moutarde avec cuillère, Birmingham, D. Idem avec six cuillères différentes, Londres, SB & S. Ltd, marque peu claire. Et un récipient en verre de cobalt ovale supplémentaire.No longer availableDim. 365 g zilverEstimate: € 180 / 250 -
#23Kaiser, Germany“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Gemerkt en met houten sokkeltje.
#125Orfina SwissEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#218ViertascaGiuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.
#379“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
#93Een antiek Russisch icoon met verzilverde riza.
#401Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
#413Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80