#698Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#694Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#456HerekeEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#700Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#699Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200
#564“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
#295Drie sauslepels van massief zilver. Nederlandse keuren van Van Kempen, tweede gehalte.
#12Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
#384“Italiaanse boerenmarkt.” Olieverf op board. Randschade. Draagt handtekening.
#385Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
#503Herend HungaryEen zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 500 / 800 -
#460Een grote art nouveau vaas van aardewerk versierd met vergulde narcissen op groen glazuur in de geest van St-Radegonde aardewerk. Onleesbaar gemerkt.
Un grand vase en faïence Art Nouveau à décor de jonquilles dorées sur glaçure verte dans l'esprit des faïences de St-Radegonde. Marque illisible.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120