Similar lots by type
-
#446Kelim
Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600 -
#533
Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250 / 350 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 132 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483
Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350 / 400 -
#552
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Willy Vandersteen
Een lot van vier Franstalige albums. in de rode reeks van ‘Bob & Bobette’: L’Aigrefin d’arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique en ook ‘Les Frasques de M. Guignon.
Un lot de quatre albums en français. dans la série rouge de 'Bob & Bobette' : L'Aigrefin d'arcier, Le Teuf-Teuf Club, La Trompette Magique ou encore 'Les Frasques de M. Guignon.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#185
Een 18 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en witte onyx.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct et d'onyx blanc.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#463
Militair Katana Samoerai zwaard, type 95 NCO, Japan WOII, kopie.
Épée militaire Katana Samurai, type 95 NCO, Japon WWII, copie.No longer availableDim. L: 96 cmEstimate: € 290 / 310 -
#284D. Meyfroid
“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Vue sur le terrain avec des arbres." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522Salvador Dali
“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat.
"Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529Salvador Dali
“De Seine in Parijs”. Litho. Gesigneerd en genummerd 244/250 buiten de plaat.
« La Seine à Paris ». Lithographier. Signé et numéroté 244/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 250 / 350 -
#414Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
Twee chromolitho’s. Gesigneerd in de plaat.
Deux chromolithographies. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#208
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239A. Honig
“Kanaalzicht in middeleeuwse stad.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Lichte scheuren bovenaan links.
“Vue sur le canal dans la ville médiévale.” Aquarelle sur papier. Signée. Légères déchirures en haut à gauche.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180 / 200