Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Goum

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

Tapis persan en soie et coton. Noué main.
Dim. 272 x 183 cm
SKU: 0202160844.
Category: Tapijt.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #844
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een handgeknoopte Hamadanloper.

    Couloir Hamadan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 417 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 269 x 167 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #236
    Bakhtiar Saman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 261 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #189
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #814

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.

    Carpette Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 187 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #819
    Bakoe, Azerbaijan

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Tapis en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 132 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 315 x 214 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #746
    Kashmir

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 214 x 157 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 108 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #536
    Hassein Ahad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 316 x 215 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #69

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.

    Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 352 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 322 x 230 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #46
    Kashgai

    Klein wollen karpet. Handgeknoopt.

    Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #736

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.

    Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. B 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #216
    Isfahan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #56
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 154 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 114 x 71 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #716
    Afghan

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #405

    Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 131 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #16
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 227 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #175

    Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.

    Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #305

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.
    No longer available
    Dim. 7,28 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #708

    Twee Chinese keizers van blauw en wit aardewerk. Eén scepter manco.

    Deux empereurs chinois en faïence bleue et blanche. Un sceptre manque.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #777

    Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein met groen en geel naast het gebruikelijke rood en blauw. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief in asymmetrische vlakken. Japan, XIXde eeuw.

    Paire de vases Imari en porcelaine polychrome avec vert et jaune à côté des rouille et bleu traditionnels. De forme balustre, rétrécissement vert le haut au col évasé. Motif de fleurs dans des surfaces asymétriques. Japon, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #690
    Cacharel

    “Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.

    “Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.

    Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #119
    Pierre Cremers

    “Bloemsentilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #764

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 57 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #63

    Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.

    Grand lot de statuettes en biscuit dont une de Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.

    Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #520
    Ungaro

    Een eau de parfum van 125 ml.

    Eau de parfum de 125 ml.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden hanger met Cartier embleem bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. (één steentje ontbreekt).

    Pendentif en or jaune 18 ct à l’emblème de Cartier serti de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct. Une pierre manque.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More