Other lots in this auction
-
#88“Evangelist”. Houtsculptuur met sporen van polychromie. Vlaanderen, omstreeks 1700. Eén onderarm ontbreekt, sokkeltje van latere datum.
"Évangéliste". Sculpture en bois avec traces de polychromie. Flandre, vers 1700. Un avant-bras manque, socle de date postérieure.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Royal Dux“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#463Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Un grand pot à eau du Hunan en grès émaillé gris-vert, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de six oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. Blessures mineures.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500 / 800 -
#690Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#332Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#16Een uitgesneden houten jardinière met vogeldecor.
Une jardinière en bois sculpté à décor d'oiseaux.No longer availableDim. 48 x 24 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#611Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100


