#506Goum
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#204
Een vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
#369
“Bloemenpad.” Gemengde techniek op papier.
#615
Een olmenhouten linnenkoffer op sledepoten. XIXde eeuw.
#77Val Saint Lambert
#375
#68
Een paar ajourgewerkte zilveren vorkjes en een dito zilveren schep. Hollandse keuren, 2de gehalte, datumletter O voor 1873 en N voor 1948. Evenals twaalf suikerlepeltjes met gebogen, gegraveerde heften. Hollandse keuren, tweede gehalte. Datumletter O voor 1924 en een suikerlepeltje met F voor 1865.
Une paire de fourchettes en argent ajouré et une pelle en argent idem. Poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre O pour 1873 et N pour 1948. Ainsi que douze cuillères à sucre aux manches galbés et gravés. Poinçons hollandais, deuxième titre. Lettre date O pour 1924 et une cuillère à sucre avec F pour 1865.No longer availableDim. 265 gEstimate: € 120 / 150 -
#54
“Heidelandschap”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Karl Daubigny.
"Paysage de lande". Toile marouflée. Porte une signature : Karl Daubigny.No longer availableDim. 34 x 51 cmEstimate: € 120 / 200