Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Naïn

Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.

Un tapis persan noué à la main en laine et soie.
Dim. 140 x 90 cm
SKU: 1312220426.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #88

    “Evangelist”. Houtsculptuur met sporen van polychromie. Vlaanderen, omstreeks 1700. Eén onderarm ontbreekt, sokkeltje van latere datum.

    "Évangéliste". Sculpture en bois avec traces de polychromie. Flandre, vers 1700. Un avant-bras manque, socle de date postérieure.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Royal Dux

    “De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.

    « La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #463

    Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    Un grand pot à eau du Hunan en grès émaillé gris-vert, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de six oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. Blessures mineures.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #690

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #332

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    “Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.

    Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #484
    Roland Cassiman
    Period: °1937

    Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.

    Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 72 x 101 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Marguerite Putsaers
    Period: 1868-1946

    “Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #16

    Een uitgesneden houten jardinière met vogeldecor.

    Une jardinière en bois sculpté à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 24 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #611

    Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.

    Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 36 + 4 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More