#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#476
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#616
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#594
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#506
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566Kirman
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#706
#626
#576Naïn
#586Afghan
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60
#417
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
#80
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#518
Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
#282Keith
Een paar landschappen op doek.
Paire de paysages sur toile.No longer availableDim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cmEstimate: € 200 / 280 -
#135
Pendentif en or jaune 14 K avec chaîne et boucles d’oreilles et bague assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 48 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 450 / 550 -
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#691
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
#494Dali
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#194
#625
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120