Other lots by Amaleh
Similar lots by type
-
#676Baharlou
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 154 x 104 cmEstimate: € 100/120 -
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#710
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Un tapis du Népal, Bakthapur.No longer availableDim. 349 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#706Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#690Garous super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#540Gabbeh
Een Iraans wollen tapijt.
Un tapis d’Iran en laine.No longer availableDim. 193 x 141 cmEstimate: € 200/240 -
#720Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 108 cmEstimate: € 50/80 -
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#646Mahi
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120/200 -
#510Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200/300 -
#546Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#626Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#490
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#560
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200/240 -
#576Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#686Puccini
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 195 x 133 cmEstimate: € 50/60 -
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200/240 -
#636Luribaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120/200 -
#550Bulurbaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120/200 -
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80/100 -
#696Katmandu
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50/100 -
#520Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#301
Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#200
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclave en or blanc 18 ct ayant un poids total de ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 17,25 gEstimate: € 2900/3200 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#678
Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/85 -
#861
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#376
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#595
Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40/60 -
#707
Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#251Eumig
Een projector. Model ‘Wien type P8.’ In originele doos.
Un projecteur. modèle ‘Wien type P8’. Dans boîte d’origine.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30/50 -
#328J. Blaeu
Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.
Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#58
Een pop met porseleinen hoofd, handen en benen. Gemerkt SFC en nr 98020B.
Une poupée à la tête, mains et jambes en porcelaine. Marque SFC et numérotée 98020B.No longer availableEstimate: € 30/50