#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250
#405Een rond houten wandklokje.
#738Waterkan van Belgisch aardewerk in de vorm van een aardbei.
Une verseuse en faïence belge en forme de fraise.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#3Franklin PorcelainEen reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#312J. Astérion“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.
#783Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
#573Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480 -
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50