#676Baharlou
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#590Amaleh
Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#696Katmandu
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#706Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#520Gabbeh
#560
#550Bulurbaft
#710
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#636Luribaft
#690Garous super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#490
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#646Mahi
#626Ziegler
#720Gabbeh
#510Nasbaf
#540Gabbeh
Een Iraans wollen tapijt.
#576Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200
#69
#582P.O.
“Indische maskers.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1954. Beschadigingen in het doek. achteraan getekend: P. Ouburg.
”Masques indiens”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1954. Dégâts dans la toile. Signature au dos: P. Ouburg.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#63
Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#356
#120
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,62 ct et une tourmaline centrale de ± 3,85 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#657
Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een landschapsdecor van personages en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een man op een paard. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décoration de personnages et paysage, finition d’un netsuke en ivoire finement sculpté en forme d’un homme sur un cheval.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#351
Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#515
#218
#98
Een groot lot postzegels:- Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980.- Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen.- Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz.- Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.
Un grand lot de timbres postes:- Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980.- Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe.- Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc...- Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.No longer availableEstimate: € 120 / 200