Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

Une carpette persane en laine noué main.
Dim. 350 x 250 cm
SKU: 2602190576.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #183
    Louboutin

    Een lederen avondtasje.

    Un sac de soir Louboutin.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #505

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #539
    Salvator Dali

    “De Bekoring van de H. Antonius”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La tentation de Saint Antoine”. Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    A. Delvigne (Henry Schouten)

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #223
    See by Chloe

    Een lederen handtas met bijpassende geldbeugel.

    Un sac à main en cuire avec porte monnaie assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #437
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.

    Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #794

    Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.

    Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #653

    “Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.

    ”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #43

    Een oude Amerikaanse roulette van hout en koper.

    Une roulette ancienne américaine en bois et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #173

    Een barokke engel van gebeeldhouwd hout. Diverse letsels en herstellingen. Omstreeks 1700.

    Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #346
    Thonet

    Een deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.

    Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #156

    Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.

    Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 11’ x 97 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More