#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#636
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#586Heriz
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#766
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#336Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#656Amanaban
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60/80
#229
#307
Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
#635
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450/550 -
#548
Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#354
Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#355Pierre Balmain
Een vergulde horloge in originele doos en certificaat.
#4François Lamorinière
“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#261
#645
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 600/700 -
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#736
#37
Een oude messingen bel.
Une ancienne sonnette en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50