#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300
#770VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#503Een kraagvaas en een bord van meerkleurig Imari-porselein. Eind XIXe eeuw.
Un vase à col et une assiette en porcelaine d’Imari polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#291Maëlzel PaquetEen metronoom in Braziliaans rozenhout. Omstreeks 1846.
Un métronome en bois de rose brésilien. +- 1846.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120