Similar lots by type
-
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 125 cmEstimate: € 60 / 80 -
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200 / 240 -
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 302 x 248 cmEstimate: € 180 / 200 -
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 134 cmEstimate: € 50 / 60 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60 / 80 -
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
Deux petits tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 70 en 90 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#532“Bonjour, Madame Manoir”. Gesigneerd ‘Aers’.
”Bonjour, Madame Manoir”. Signé ”Aers”.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
Une petite chaise à revêtement en tissu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#122Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#256Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#770VincentiEen halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#155Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150

