#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 134 cmEstimate: € 50 / 60
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#445Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#133François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#510Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
#33Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50