#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60
#467Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#685Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#465Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 35 -
#549“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150