#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#696Kashan
#634
#516Mehravan
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#686Heriz
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#596
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
#646
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#576Indo-Bidjar
#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
#720
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cmEstimate: € 40/60
#550
#380
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.No longer availableDim. 2,07Estimate: € 500/550 -
#63
Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#465
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#772Villeroy & Boch
Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#687
Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
#545
#365
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200/300 -
#662F. Van Rompaey
“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#363
#85
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.
Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150/200 -
#187Delvaux, Bruxelles
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300/400